SportaSkola

Jaunumi

Vieglatlētika | 01.06.2017

27.05.- 28.05. Vieglatlētu starti Liepājā

27.05.17. Liepājā notika Liepājas kauss vieglatlētikā. 

2.vieta - Zviedru stafete - Anna Ševčenko, Māra Anna Zīverte, Dace Asme, Līga Lauma Pļavniece

3.vieta - Anna Ševcenko 400m barjeras, Artūrs Isajevs tāllēkšanā

 

28.05.2017. - Sportland kauss 3 posms vieglatlētikā

1.vieta - Artūrs Isājevs 100m zēni,

2.vieta - Artūrs Isājevs tāllēkšana. 

3.vieta - Anna Ševčenko 400m, Māra Anna Zīverte 100m meitenes

Vieglatlētika | 01.06.2017

24.05.17. Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā

24.05.2017. Tukumā norisinājās Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā C un D grupa. No Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas piedalījās 31 audzēkņi treneri Markus Anzenavs un Santa Lorence. 

1.vietu ieguvēji - Alens Balans 300m, Samanta Ragovska 300m, Santa Vibāne 800m. 

2.vietas ieguvēji - Patriks Rullis 60m, Ralfs Rubenis 300m, Jurģis Liniņš lode, Samaanta Ragovska tāllēkšana, Nellija Gurkle lode, Dinnija Gurkle šķēps.

3.vietas ieguvēji - Žanete Žukova 600m, Ralfs Rubenis 80m, Alens Balans, Rlfs Rubenis, Adrians Vilcāns, Raivo Timeremanis stafete 4 x 100m, Nellija Gurkle 80m, Anete Čistjakova 800 m barjeras, Dinnija Gurkle lode,

Santa Vibāne, Samanta Ragovsaka, Ennija Matvējeva, Megija Asvere ( I komanda ) 4 x100m

Kate Birzgale, Anete Čistjakova, Dinnija Gurkle, Nellija Gurkle  ( II komanda ) 4 x100m

 

Vieglatlētika | 26.05.2017

Rīgas atklātās meistarsacīkstes jauniešiem vieglatlētika

22.-23.maijam Ogrē norisinājās Rīgas atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās 26 sporta skolas audzēkņi. 

1.vieta - Artūrs Isajevs 100m, 200m (trenere Aļona Fomenko) 

2.vieta - Maksims Semjonovs 800m (trenere Laila Nagle) 

3.vieta -  Maksims Semjonovs 400m, Sabīne Adamoviča augstlēkšana  (trenere Laila Nagle) 

 

 

 

Vieglatlētika | 16.05.2017

Saldus atklātās sacensības vieglatlētikā

13.05.17. Saldus atklātajās vieglatlētikas sacensībās - piedalījās 17 sporta skolas audzēkņi. 

1.vietu izcīnīja Santa Vibāne 300m, Alens Balans 80m un 300m, Zviedru stafete meitenēm - Enija Matvējeva, Smanta Ragovska, Megija Asvere, Santa Vibāne

2..vietu izcīnīja Megija Asvere 300m, Ralfs Rubenis 80m, 300m, Samanta Ragovska tāllēkšana, Jurģis Liniņš lodes grūšana, Renārs Rgovskis lodes grūšana, Amada Ziediņa tāllēkšana, Zviedru stafete zēniem - Ralfs Širkas, Adriāns Vilcāns, Ralfs Rubenis, Alens Balans. 

3.vietas izcīnīja Nellija Gurkle tāllēkšana, Patriks Rullis tāllēkšana, Snta Vibāne 80m. 

Vieglatlētika | 16.05.2017

SPORTLAND kauss vieglatlētikā

10.05.2017. Saldū norisinājās SPORTLAND kauss vieglatlētikā - no Jelgavas Bērnu un jaunatnes  sporta skolas piedalījās  24 audzēkņi.

Pirmo vietu izcīnīja Artūrs Isajevs (200 m zēni 24,43 s) trenere A. Fomenko un Anna Ševčenko (400 m sievietēm 59,06 s) trenere A. Fomenko

Otro vietu izcīnīja Emīls Svens Bumbieris (lode vīrieši 10.25 m) trenere Laila Nagle. 

Vieglatlētika | 25.07.2016

Baltijas valstu sacensībās U-18 vieglatlētikā

 Baltijas valstu sacensībās U-18 personīgais rekords 

 

 

Uz arhīvu