Jaunumi - Sveikti sportisti par sasniegumiem gada sākumā

12.06.2020

Sveikti sportisti par sasniegumiem gada sākumā

12. jūnijā Pasta salas slidotavā sveikti sportisti par sasniegumiem 2020. gada janvārī, februārī un martā. Paldies par panākumiem teikts arī sportistu treneriem.

Gada sākumā notika arī vieglatlētikas sacensības telpās. 1. vietu 60 metru un 200 metru skrējienā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U-20 grupā izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneres Lailas Nagles audzēkne Māra Anna Zīverte, savukārt treneres Santas Lorences audzēknis Ričards Alans Kļaviņš Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U-18 grupā izcīnīja 1. vietu 60 metru skrējienā.

Sasniegumi bijuši arī cīņas sporta veidu pārstāvjiem. BJSS sportists, trenera Kima Usačeva audzēknis, Vladimirs Ščerbakovs izcīnījis 1. vietu Latvijas atklātajā čempionātā džudo svara kategorijā līdz 60 kilogramiem un 1. vietu Baltijas čempionātā džudo U-21 grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Baltijas čempionātā džudo 1. vietu U-21 grupā svara kategorijā līdz 81 kilogramam izcīnīja Gunta Malēja audzēknis Ņikita Skorbenko. Cīņas kluba "Milons" sportists Osmans Dzaseževs kļuvis par Latvijas čempionu brīvajā cīņā junioriem svara kategorijā līdz 79 kilogramiem.

Gada sākums veiksmīgs bijis arī mūsu mākslas vingrotājām. BJSS audzēkne Patrīcija Volkova izcīnīja 2. vietu starptautiskās sacensībās "Brussels Cup 2020" juniorēm vingrojumos ar bumbu, savukārt Karolīna Mizūne izcīnīja 3. vietu seniorēm vingrojumos ar vālēm un arī kopvērtējumā. Savukārt starptautiskajās mākslas vingrošanas sacensībās “Baltic Flower 2020” un Jelgavas pilsētas atklātajā čempionātā grupu vingrojumos mūsu senioru komanda izcīnīja 1. vietu grupu vingrojumos. Komandā startēja Denīze Andrune, Veronika Strogonova, Valērija Kuzmenko, Patrīcija Volkova, Katerina Orlova, Jeļizaveta Belozuba. Mākslas vingrotāju trenere ir Irina Smelova.