SportaSkola

Jaunumi - Latvijas Junioru, U-23 čempionāts

Smaiļošana un kanoe | 20.06.2016

Latvijas Junioru, U-23 čempionāts

Pagājušajā nedēļas nogalē (17.-19.jūnijā) Limbažos, Lielezerā norisinājās Latvijas Junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Spītējot nelabvēlīgajiem laikapstākļiem - spēcīgajam vējam un lietum, atzīstamus rezultātus sasniedza arī mūsu airētāji (treneri Sergejs Bobkovs, Lelde un Juris Lauri).

Sacensības norisinājās 2 vecuma grupās - juniori (1998. - 2001.g.dz.) un U-23 (1993. - 1997.g.dz.), 3 distancēs (200m, 500m, 1000m), kā vieniniekos (K-1, C-1), tā divniekos (K-2, C-2) un četriniekos (K-4, C-4).

Sacensības reizē bija arī atlase uz Eiropas un Pasaules Junioru, U-23 čempionātu.

Mūsējiem liels medaļu birums dažādās distancēs un laivu klasēs:

U-23 vecuma grupa:

Boriss Lonskis                           C-1 500m 1.vieta

                                                C-1 200m 1.vieta

                                                C-2 500m 1.vieta

                                                C-2 200m 1.vieta              

                                                C-1 1000m 2.vieta

                                                C-2 1000m 2.vieta

Treneris: Sergejs Bobkovs

Marks Ozolinkevičs                   K-1 1000m 1.vieta

                                                K-2 1000m 1.vieta

                                                K-4 200m 3.vieta

                                                K-2 500m 2.vieta

                                                K-4 500m 1.vieta

Daniela Kondratova                       K-1 1000m 2.vieta

                                                   K-2 1000m 1.vieta

                                                   K-2 200m 1.vieta

                                                   K-1 500m 1.vieta

                                                   K-2 500m 1.vieta

Treneri: Lelde un Juris Lauri

Uz Eiropas U-23 čempionātu (Plovdiva, Bulgārija) brauks:

Boriss Lonskis

Daniela Kondratova

Uz Pasaules U-23 čempionātu (Minska, Baltkrievija) brauks:

Boriss Lonskis

Daniela Kondratova

 

Junioru vecuma grupa:

Roberts Lagzdiņš                      C-1 1000m 1.vieta

                                                C-2 1000m 1.vieta

                                                C-4 1000m 1.vieta

                                                C-1 4x200m 1.vieta

                                                C-2 500m 1.vieta

                                                C-1 500m 2.vieta

                                                C-4 500m 2.vieta

                                                C-2 200m 2.vieta

                                                C-4 200m 2.vieta              

Matīss Ozols                              C-2 1000m 1.vieta

                                                C-4 1000m 1.vieta

                                                C-2 500m 1.vieta

                                                C-1 4x200m 1.vieta

                                                C-2 200m 2.vieta

                                                C-4 200m 2.vieta

                                                C-1 1000m 2.vieta

                                                C-4 500m 2.vieta

                                                C-1 500m 3.vieta

Igors Miļuhins                              C-4 1000m 1.vieta

                                                C-1 4x200m 1.vieta

                                                C-4 500m 2.vieta

                                                C-4 200m 2.vieta

                                                C-2 1000m 3.vieta

Aleksejs Ševcovs                    C-4 1000m 1.vieta

                            C-1 4x200m 1.vieta

                                                C-4 500m 2.vieta

                                                C-4 200m 2.vieta

                                                C-2 1000m 3.vieta

Jūlija Gutova                               C-1 500m 1.vieta

                                                C-1 200m 1.vieta

Treneris: Sergejs Bobkovs

 

Roberts Altmanis                     K-1 1000m 1.vieta

                                                K-4 1000m 1.vieta

                                                K-1 200m 1.vieta

                                                K-4 200m 1.vieta

                       K-4 500m 1.vieta

                        K-1 4x200m 2.vieta

                        K-2 200m 3.vieta

Ansis Aleksandrs Ziemelis          K-1 1000m 3.vieta

                                                K-4 1000m 3.vieta

                                                K-4 200m 3.vieta

                                                K-1 4x200m 2.vieta

                                                K-1 500m 3.vieta

                                                K-4 500m 3.vieta

Daiga Liepiņa                            K-1 1000m 2.vieta

                                                K-2 1000m 2.vieta

                                                K-2 200m 2.vieta

                                                K-4 200m 1.vieta

                                                K-2 500m 2.vieta

                                                K-4 500m 1.vieta

Baiba Petrovska                         K-2 1000m 2.vieta

                                                K-2 200m 2.vieta

                                                K-4 200m 1.vieta

                                                K-2 500m 2.vieta

                                                K-4 500m 1.vieta

Roberts Ernests Levics              K-4 1000m 1.vieta

                                                K-1 200m 3.vieta

                                                K-2 200m 3.vieta

                                                K-4 200m 1.vieta

                                                K-1 4x200m 2.vieta

                                                K-4 500m 1.vieta

Rihards Kraulis                          K-4 100m 3.vieta

                                                K-4 200m 3.vieta

                                                K-4 500m 3.vieta

Artūrs Derkusovs                       K-4 1000m 3.vieta

                                                K-4 200m 3.vieta

                                                K-1 4x200m 2.vieta

                                                K-4 500m 3.vieta

Treneri: Lelde un Juris Lauri

Uz Eiropas Junioru čempionātu (Plovdiva, Bulgārija) brauks:

Roberts Lagzdiņš

Matīss Ozols

Roberts Altmanis

Roberts Ernests Levics

Ansis Aleksandrs Ziemelis

Uz Pasaules Junioru čempionātu (Minska, Baltkrievija) brauks:

Roberts Lagzdiņš

Matīss Ozols

Jūlija Gutova

Roberts Altmanis

Roberts Ernests Levics

Ansis Aleksandrs Ziemelis

Daiga Liepiņa

Baiba Petrovska     

 

APSVEICAM SPORTISTUS UN TRENERUS!

 

Sacensību rezultāti ŠEIT!