SportaSkola

Jaunumi - B līgas fināls futbolā

Futbols | 19.09.2016

Zemgales jaunatnes futbola čempionātā 2006.g.dz. B līga

Zemgales jaunatnes futbola čempionātā 2006.g.dz. tika izveidotas divas līgas A, kur spēlēja un cīnījās stiprākās Zemgales komandas par divām ceļazīmēm uz Latvijas finālu, un B līga, kurā piedalījās komandas un spēlētāji no Zemgales reģiona, kas nespēlē A līgā. Tā ,kā komanda ir nesen izveidota es kā treneris pieņēmu lēmumu šogad startēt B līgā un ar puišiem norunājām, ja izcīnīsim pirmo vietu startēsim nākamgad A līgā. B līgā desmit komandas tika sadalītas divās grupās, pirmajā sacentās divas Jelgavas BJSS, Jūrmalas, Olaines un Iecavas komandas. Otrajā Tukuma, Salaspils, FK Jelgavas un divas Bauskas BJSS komandas. Grupā komandas katra ar katru sacentās divas reizes. Pirmo vietu grupā pārliecinoši izcīnīja Jelgavas BJSS 1 komanda (treneris K. Tiltiņš) izcīnot visas uzvaras. Otro vietu izcīnīja Jelgavas BJSS 2 komanda (treneris V. Minalta). Abas Jelgavas BJSS komandas kvalificējās finālam.

11. septembrī Jelgavā Zemgales Olimpiskajā stadionā notika B līgas fināls, kurā cīnījās par pirmo vietu četras komandas: Jelgavas BJSS 1, Jelgavas BJSS 2, Tukuma Sporta Skolas un SK Kengaroos (Salaspils) komandas. Pirmajā spēlē Jelgavas BJSS 1 komanda ļoti saspringtā un sīkstā cīņā prata uzvarēt SK Kengaroos komandu ar rezultātu 1-0. Jelgavas BJSS 2 komanda cīnījās neizšķirti ar Tukuma SS komandu. Otrajā spēlē abas Jelgavas komandas tikās vēlreiz un atkal uzvarēja Jelgavas BJSS 1 komanda. Salaspils komanda uzvarēja Tukuma komandu. Pēdējās spēlēs abas Jelgavas komandas zaudēja. Vietu sadalījums bija sekojošs ceturtā vieta Jelgavas BJSS 2, trešie Tukuma SS, otrie SK Kengaroos un pirmo vietu izcīnīja Jelgavas BJSS 1 komanda. Pirmo vietu izcīnīja: Aleksadrs Berezjuks, Emīls Niks Zelčs, Nils Zaļais, Kārlis Vilciņš, Dāvids Kosarevs, Roberts Purmalis, Mārcis Martins Bogdanovs, Vitālijs Barinovs, Kristers Engelants, Maikls Širokovs, Sandris Kovšuks, Oskars Sadkovs, Gvido Namnieks un Daniels Tkačuks. Liels paldies sportistiem un vecākiem par izturību. Tiksimies nākamajā sezonā A grupā.