SportaSkola

Jaunumi - VEF LJBL finālturnīrs: Sportland U-15 grupā

Basketbols | 25.04.2016

VEF LJBL finālturnīrs: Sportland U-15 grupā

Aizvadītajā nedēļas nogalē (22.-24.aprīlī) Ventspilī norisinājās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs Sportland U-15 puišu grupā (2001.dzimšanas gads), tajā piedalījās arī mūsu jaunie basketbolisti, trenera Jāņa Vītola vadībā.

Mūsējie basketbolisti pēc pamatturnīra atradās 5.vietā ar 34 punktiem (12 uzvaras / 10 zaudējumi), kas rosināja cerības uz labiem rezultātiem arī finālturnīrā, bet tas diemžēl neizrādījās tik veiksmīgs kā cerēts un šoreiz izcīnīta 8.vieta.

Mūsējie finālturnīrā aizvadīja 5 spēles un diemžēl visās piedzīvoja zaudējumus:

1. Jelgava U-15V - BSB Rīga/DSN U-15V 36:63
  2. Jelgava U-15V - Jugla/A.Kraukļa VEF U-15V 54:65
  3. Jelgava U-15V - Ventspils Spars U-15V 52:59
  4. Jelgava U-15V - Rīga/Rīdzene/ERREA U-15V 46:61
  5. Jelgava U-15V - BS Ogre U-15V 60:65

VEF LJBL finālturnīrā Ventspils Olimpiskajā centrā izšķirošajā cīņā par čempionu titulu Ventspils “Spars” (treneris M.Graudiņš) ar 88:66 pārspēja BJBS “Rīga/DSN” (treneris R.Stašāns). Trešo vietu izcīnīja “Valmiera/ORDO” komanda (treneris R.Zeile), kas ar 85:67 pārspēja BJBS “Rīga” (treneris M.Līcis-Līcītis).

Par Sportland U15 grupas turnīra vērtīgāko spēlētāju atzīts Kristaps Ķilps (Ventspils “Spars”).

Talantu piecnieks: Roberts Bērziņš, Jurģis Dudeks (abi BJBS “Rīga/DSN”), Everts Ramza (BJBS “Rīga”), Kristofers Šepte (Ventspils “Spars”), Ojārs Bērziņš (Valmiera).