SportaSkola

Jaunumi - LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS AIRĒŠANĀ JUNIORU ”A” grupā

Airēšana | 21.06.2016

LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS AIRĒŠANĀ  JUNIORU  ”A” grupā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jūrmalā, Priedaines distancē tika aizvadīts Latvijas čempionāts airēšanā junioru "A" grupā, kurā piedalījās arī Jelgavas BJSS airētāji (trenere Agita Puriņa). Sacensību mērķis bija noteikt spēcīgākos sportistus junioru “A” grupā 2000 m distancē 1x ,2x, 2-, 4x, 4-, 8+ laivu klasēs.

 Laika apstākļi šoreiz nebija paši labvēlīgākie - sacensības pavadīja spēcīgs vējš un lietus, un sacensību otrās dienas programma tika pārcelta uz nākošo dienu, bet neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, mūsu airētāji spēja parādīt atzīstamu sniegumu.

Puišu pārairu divnieks - Jānis TIMBORS un Armands CELMIŅŠ, ļoti sīvā cīņā visas distances garumā, tomēr izrādījās stiprāki par konkurentiem un spēja izcīnīt čempiona titulu.

Kā norāda trenere Agita Puriņa, tad arī puišu pārairu četrinieks, kura sastāvā airēja J.TIMBORS, A.CELMIŅŠ, R.KOROTKOVS, K.OZOLIŅŠ - izcīnīja bronzas medaļu.

Ļoti atzīstami priekšbraucienā ar saviem komandas biedriem cīnījās Niks LEITIS un Jānis VEDĻA, apsteidzot Robertu KOROTKOVU un Kārli OZOLIŅU par nepilnu sekundi un iekļūstot A finālā.

Trenere atzīmē arī "mazo" četrinieku, kurā pirmo reizi uz starta izgāja Mikus Lācis, Ralfs Jakušonoks kopā ar Reini Slakteri un Ričardu Salmiņu, puiši izrādīja lielu cīņas sparu, lai nepaliktu pēdējie.

Kopumā trenere sasniegtos rezultātus vērtē kā ļoti labus, tomēr piemin, ka dažiem sportistiem savu labāko rezultātu "patraucēja" uzrādīt tikko aizvadītie 9.klases eksāmeni, kas nedaudz patraucēja gatavošanās procesu. 

 

APSVEICAM SPORTISTUS UN TRENERI!

SACENSĪBU REZULTĀTI šeit!

Latvijas Airēšanas federācija