SportaSkola

Jaunumi - Latvijas čempionāts airēšanā junioriem «B»

Airēšana | 12.08.2020

7. un 8. augustā Jūrmalā norisinājās Latvijas čempionāts airēšanā junioriem «B» (sportistiem, kas dzimuši 2004. gadā, un jaunākiem). Jelgavas BJSS čempionātā pārstāvēja 14 airētāji, kuri izcīnīja četras medaļas

 

 

Veiksmīgas sacensības bija mūsu puišiem. Pirmajā sacensību dienā par čempioniem kļuva Jelgavas pārairu četrinieks – Andrejs Kļaviņš, Patriks Strazds, Valters Sējāns un Emīls Niks Donovs. Jāsaka, ka arī pārējās divas laivas nostartēja godam – otrs mūsu četrinieks (Mārtiņš Brīdaks, Armands Livandovskis, Svens Edgars Elksnis un Endijs Špuris) izcīnīja 5. vietu, bet trešais un gados jaunākais (Roberts Kaņepons, Alberts Akimovs, Edgars Renčs un Ņikita Kolosovs) – 8. vietu deviņu laivu konkurencē.

Otrajā sacensību dienā sportisti cīnījās pārairu divniekos. Puišu grupā Andrejs Kļaviņš kopā ar Patriku Strazdu izcīnīja sudraba godalgu 11 laivu konkurencē. "Vicečempionu titulu Andrejs un Patriks izcīnīja, pateicoties lieliskam finiša spurtam. Pēdējos 500 metros no 1500 metrus garās distances viņi kāpināja tempu, un tas puišiem atnesa sudraba godalgas," stāsta trenere Evita Jaunbauere.

Jelgava.lv