Jaunumi

Eiropas junioru čempionāta BRONZA

26.06.2017

No 22.-25.06.2017. Serbija notika Eiropas junioru čempionāts.

Sporta skolas audzēknis Roberts Lagzdiņš izcīnīja 3.vietu C-1 1000 m (treneris Sergejs Bobkovs).

Roberts Lagzdiņš kopā ar Matīsu Ozolu C-2 1000 m izcīnīja  9.vietu (treneris Sergejs Bobkovs).

Matīss Ozols C-1 500 m izcīnīja 7.vietu.

Jūlija Gutova C-1 500m - 13.vieta (treneris Sergejs Bobkovs).

Roberts Altmanis C-1 200m - 8.vieta (treneri Lelde Laure, Juris Lauris).

Sveicam audzēkņus un trenerus ar augstvērtīgiem rezultātiem!

Smaiļošana un kanoe | 09.06.2017

Pasaules kauss sievietēm kanoe

07.- 08.06.2017. Segedā (Belgrada) notika Pasaules kauss sievietēm. Sacensībās piedalījās trenera Sergeja Bobkova audzēkne Jūlija Gutova.

Tika izcīnīta 6.vieta - C-1 200 m un 5.vieta - C-2 500 m distancē.

06.06.2017

Pasaules kauss II , III posms smaiļošanā un kanoe

24.05.-29.05.17. Segedā (Ungārijā) notika Pasaules kauss II posms smaiļošanā un kanoe. Latvijas izlases sastāvā sacensībās piedalījās 2 sporta skolas audzēkņi: Roberts Lagzdiņš - 18.vieta C-1 1000 m, Jūlija Gutova C-2 500 m (treneris Sergejs Bobkovs).

02.-04.06.2017. Serbijā notika Pasaules kausa III posms smaiļošanā un kanoe, Sacensībās piedalījās Jūlija Gutova izcīnīja 25.vietu C-1 un C-2 16.vietu.

Sportisti gatavojas dalībai Eiropas junioru, U-23 čempionātā 22.-25.0617. Serbija- Belgrada.

Kāruma kauss meitenēm

06.06.2017

No 01.-04.06.17. Rīga notika Kāruma kauss basketbolā.

Meitenes izcīnija 2.vietu 18 komandu konkurencē (treneres Gundega Vaščenko, Ilze Upeniece)

03.-04.06.17. Vieglatlēti Valmierā

06.06.2017

3.- 4.jūnijā Jāņa Daliņa stadionā notika Valmieras pilsētas atklātais čempionāts. Lieliskus rezultātus sacensībās ar jauniem personiskiem rekordiem sasniedza Jelgavas BJSS audzēkne Anna Ševčenko, kura izcīnīja zelta medaļu 400m skrējienā, uzrādot rezultātu 57,72 sekundes un sudraba medaļu 400m barjerskrējienā (1:03,52). Sasniegtie rezultāti Annai dod iespēju nedēļas nogalē 10.-11.jūnijā Valmierā  pārstāvēt Latvijas izlasi Baltijas valstu čempionātā – Valsts prezidenta balvu izcīņas sacensībās vieglatlētikā 400m, 400m barjerskrējienā un 4 x 400m stafetes skrējienā. Jāatzīmē, ka bronzas medaļu 100m barjerskrējienā izcīnīja Anna Daukule (18,12 sekundes).

Vieglatlētika | 01.06.2017

27.05.- 28.05. Vieglatlētu starti Liepājā

27.05.17. Liepājā notika Liepājas kauss vieglatlētikā.

2.vieta - Zviedru stafete - Anna Ševčenko, Māra Anna Zīverte, Dace Asme, Līga Lauma Pļavniece

LČ 3 posms BMX

27.05.2017. Jelgavas BMX tresē norisinājās Latvijas čempionāta 3 posms BMX. No sporta skolas piedalījās 15 audzēkņi.

1.vieta - Vanesa Buldinska

2.vieta - Rihards Laimīte, Paula Zavinska

3.vieta - Emīlija Zavinska, Emīls Jekševics, Martins Valainis

Airēšana | 01.06.2017

Jūrmalas atklātais čempionāts akadēmiskajā airēšanā 27.05.2017.

27.05.2017. Jūrmalā norisinājās Jūrmalas atklātais čempionāts akadēmiskajā airēšanā, piedalījās 8 sporta skolas audzēkņi, Jānis Timbors izcīnīja 1.vietu 1x 1000m

Smaiļošana un kanoe | 01.06.2017

27.05.-28.05. Sacensības Brocēnos smaiļošana un kanoe

No 27.05.17. - 28.05.17. Brocēnos notika LKF jaunatnes meistracacīkstes, LR kauss - I smaiļošanā un kanoe airēšanā.

1.vietas izcīnija - Roberts Altmanis K-1 200m, K-1 500m A grupa,  Matīss Ozols C-1 1000m, C-1 500m A grupa, Aleksejs Ševcovs C-1 1000m B grupa

2.viatas izcīnīja - Aleksejs Čikuns C-1 200m B grupa, Roberts Altmanis K-1 1000m A grupa, Rihards Silārs K-1 1000m B grupa, Aleksejs Ševcovs C-1 500m B grupa

3.vietas izcīnīja - Jurijs Ševcovs C-1 200m, C-1 1000m B grupa, Daiga Liepiņa K-1 200m, K-1 - 500m  sievietēm

24.05.17. Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā

24.05.2017. Tukumā norisinājās Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā C un D grupa. No Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas piedalījās 31 audzēkņi treneri Markus Anzenavs un Santa Lorence.

1.vietu ieguvēji - Alens Balans 300m, Samanta Ragovska 300m, Santa Vibāne 800m.

2.vietas ieguvēji - Patriks Rullis 60m, Ralfs Rubenis 300m, Jurģis Liniņš lode, Samaanta Ragovska tāllēkšana, Nellija Gurkle lode, Dinnija Gurkle šķēps.

3.vietas ieguvēji - Žanete Žukova 600m, Ralfs Rubenis 80m, Alens Balans, Rlfs Rubenis, Adrians Vilcāns, Raivo Timeremanis stafete 4 x 100m, Nellija Gurkle 80m, Anete Čistjakova 800 m barjeras, Dinnija Gurkle lode,

Santa Vibāne, Samanta Ragovsaka, Ennija Matvējeva, Megija Asvere ( I komanda ) 4 x100m

Kate Birzgale, Anete Čistjakova, Dinnija Gurkle, Nellija Gurkle  ( II komanda ) 4 x100m